Niebawem zapowiedź listopadowego Paradox Rift. To ostatni set Pokemon TCG w 2023 roku

W świecie Pokemon TCG pojawia się ekscytująca nowina dla wszystkich fanów! Znana jest nazwa czwartego zestawu do Pokemon TCG – to Paradox Rift. Zestaw SV4 pojawi się na półkach sklepowych w listopadzie i będzie to ostatni główny set w 2023 roku. Co znajdziemy w tym zestawie? Kiedy możemy się spodziewać jego premiery? Dowiedzmy się więcej!

Kiedy premiera Pokemon TCG Paradox Rift?

Najnowszy zestaw Pokemon TCG Paradox Rift ma mieć swoją premierę 3 listopada 2023, prerelease’y zaplanowano natomiast na okres od 21 do 29 października 2023, więc fani będą mieli okazję poznać zawartość zestawu tuż przed oficjalnym wydaniem.

Co znajdziemy w zestawie?

Według przecieków, Paradox Rift będzie składał się z kart pochodzących z dwóch wcześniejszych japońskich zestawów: wrześniowego Raging Surf oraz październikowego Ancient Roar & Future Flash, które nie zostały jeszcze oficjalnie wydane w Japonii. Zatem jest to świetna okazja, aby poznać nowe karty i wzmocnić swoją kolekcję, szczególnie że set ten ma zagłębić się w świat Pokemonów z regionu Paldea oraz odległej przeszłości i przyszłości w Pokemon Scarlet i Violet.

Efekt paradoksu z Pokemon Scarlet & Violet:

Japońskie zestawy Ancient Roar i Future Flash, składające się na Paradox Rift, mają wprowadzić do świata TCG Pokemony z efektem paradoxu znane z gier Pokemon Scarlet i Pokemon Violet. Ancient Roar wskazuje na dodanie Pokemona Walking Wake, czyli paradoksalnej wersji Suicune z przeszłości, a Future Flash nawiązywać może do Iron Leaves, czyli przyszłościowej wersji Viriziona. Możemy również spekulować, że set ten wprowadzi do rozgrywki jakąś nową mechanikę, ponieważ Terastalizacja i Paradox Pokemony to główne punkty najnowszej generacji gier, a temat paradoksu ma być rozwijany w jesiennym DLC do gry na Switcha. Poza tymi informacjami nie znamy żadnych dodatkowych szczegółów.

Czy jesteście gotowi na przygodę w Paradox Rift?

Źródło zdjęć: PokeBeach.com

Podziel się