Jak odebrać Dark Tera Charizarda w grach Pokemon Scarlet i Pokemon Violet

The Pokemon Company udostępniło nowy Mystery Gift do Pokemon Scarlet i Pokemon Violet, który można pobrać za pomocą kodu. Prezentem jest Charizard z tera typem Dark (Ciemność). Gracze otrzymują eventowego Pokemona z okazji zbliżającej się premiery zestawu Pokemon TCG Obsidian Flames, gdzie główną rolę na większości grafik pełni właśnie Dark Charizard EX.

Aby pobrać Charizarda do swojej gry, należy:

  1. Połączyć się z internetem i wybrać Poke Portal.
  2. Następnie wybieramy opcję Mystery Gift i Get with Code/Password.
  3. Wpisać kod: DARKTERA0006
  4. Gotowe!

Charizard EX na zwiastunie od Pokemon TCG

Z okazji tego wydarzenia w mediach społecznościowych Pokemon TCG opublikowano specjalną animację, która przybliża ognistą moc okładkowego Charizarda, a także jego przeciwnika. Ognisty smok przedstawiony jest jako bohater, który ratuje Absola, Pidgeotto i Bellossom przed finalnym grzmotem Tyranitara.

Kiedy premiera Pokemon TCG Obsidian Flames?

Polska premiera trzeciego setu z serii Scarlet & Violet już 11 sierpnia 2023. Wszystkie nowości z Obsidian Flames znajdziecie w dedykowanej kategorii. Oprócz kolekcjonerskiego Elite Trainer Boxa z koszulkami, znacznikami i kostką do gry, znajdziecie też gotowy do gry zestaw Build&Battle, pojedyncze boostery pozwalające rozszerzyć kolekcję, a także blistry – w wersjach z trzema kartami lub trzema boosterami.

Obrazek wyróżniający: Facebook.com / Pokemon TCG

Podziel się