Oficjalna zapowiedź Pokémon Scarlet & Violet – Paradox Rift. Nowe rodzaje kart oraz powrót ACE i TM

Nowy dodatek gry karcianej Pokémon Trading Card Game: Scarlet & Violet – Paradox Rift wprowadza starożytne i futurystyczne Pokémony.

The Pokémon Company International ujawniło dziś, że kolejne rozszerzenie do gry karcianej Pokémon Trading Card Game (TCG), Scarlet & Violet – Paradox Rift, pojawi się w sklepach na całym świecie już 3 listopada 2023 roku.

Zainspirowany Paradox Pokémonami z gier wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, Scarlet & Violet – Paradox Rift wprowadzi karty Starożytnych Pokémonów i Pokémonów Przyszłości oraz Trainer karty, które zostały niedawno zaprezentowane podczas Mistrzostw Świata Pokémon 2023.

Uosabiające siłę i moc Starożytne Pokémony będą w stanie pokonać każdą przeszkodę. Natomiast Pokemony Przyszłości wykorzystają szybkość i technikę oraz niezwykłe zdolności i ataki z dodatkowymi efektami, które pozwalają na sprytne manewry i przebiegłą strategię. Ponadto Starożytne Trainer karty mają na celu pomóc Starożytnym Pokémonom, podczas gdy karty Future Trainer mają na celu pomóc Pokémonom Przyszłości.

Do Pokémon TCG powrócą również TM (Technical Machine). W tym nowym rozszerzeniu pojawią się jako nowe karty Pokémon Tool, które umożliwiają dostęp do nowego ataku, gdy są dołączone do karty Pokémona.

Wśród wartych uwagi kart z rozszerzenia znajdują się:

  • 13 Pokémon ex i 7 Tera Pokémon ex
  • 34 Pokémonów illustration rare
  • 15 Pokémonów i Supporterów special illustration rare
  • 28 kart ultra rare z full-artami Pokémonów ex i Supporterów
  • 7 złotych kart hyper rare
  • nowe Starożytne Pokemony i Pokemony Przeszłości (Future i Ancient)
  • ponad 20 kart Trainer

Trenerzy mogą spodziewać się znalezienia Scarlet & Violet – Paradox Rift w booster packach, Elite Trainer Boxach i specjalnych kolekcjach w Pokémon Center online i u uczestniczących sprzedawców na całym świecie. Wybrane produkty z rozszerzenia są już dostępne w przedsprzedaży w Pokémon Center w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii, w tym Scarlet & Violet-Paradox Rift Pokémon Center Elite Trainer Box, który zawiera dwa dodatkowe pakiety boosterów i jedną dodatkową ilustrowaną rzadką kartę promocyjną z logo Pokémon Center.

Ponadto, przed wydaniem wersji fizycznej, trenerzy będą mogli grać w Scarlet & Violet – Paradox Rift cyfrowo za pośrednictwem aplikacji Pokémon TCG Live na urządzenia z systemem iOS, Android, macOS i Windows 2 listopada 2023 roku. Trenerzy mogą zbierać i walczyć z nowymi Starożytnymi Pokémonami i Pokémonami Przyszłości oraz otrzymywać bonusy w grze po zalogowaniu się do aplikacji.

Aby dowiedzieć się więcej o Pokémon TCG, odwiedź Pokemon.com/TCG.

Zwiastun dodatku Pokémon Trading Card Game: Scarlet & Violet – Paradox Rift

 

Podziel się