Regulamin promocji – BOOster do każdego zamówienia

Regulamin promocji “BOOster do każdego zamówienia” w dniach od 4.10.2023 r. do 31.10.2023 r. 23:59 lub do wyczerpania zapasów:

1. Organizatorem promocji jest Karol Decka prowadzący działalność pod nazwą KAROL DECKA, Aleja Jana Pawła II 72/26, 00-175 Warszawa, NIP: 5252868597, REGON: 389338849, adres e-mail czesc@boosterpoint.pl. (zwany dalej: „Organizatorem”).

2. Niniejszy Regulamin określa zasady promocji przeprowadzanej w sklepie BoosterPoint dostępnym pod adresem www.boosterpoint.pl.

3. Promocja obowiązuje w dniach 4.10-31.10.2023 r. lub do wyczerpania zapasów produktów promocyjnych.

4. Promocja przeznaczona jest dla wszystkich klientów sklepu BoosterPoint, którzy zrobili zakupy za pośrednictwem strony www.boosterpoint.pl. Akcja nie dotyczy klientów składających zamówienie za pośrednictwem strony empik.com, allegro.pl oraz wszystko.pl.

5. Promocja dotyczy wszystkich zamówień złożonych i zrealizowanych w trakcie trwania akcji promocyjnej.

6. Za zrealizowane zamówienie uważa się zamówienie, które zostało spakowane i wysłane do klienta, a jego status zmieniono na Zrealizowane. Oznacza to, że w zamówieniu nie mogą znaleźć się produkty oznaczone plakietką PREORDER, które nie miały jeszcze swojej premiery, a ich data premiery uniemożliwia realizację zamówienia (zmianę statusu na Zrealizowane) w trakcie trwania promocji, tj. do 31.10.2023 r.

7. W ramach Promocji osoba, która w sklepie BoosterPoint w ramach jednej transakcji, czyli jednego zamówienia, kupi dowolne produkty z oferty sklepu BoosterPoint niebędące produktami z żółtą plakietką PREORDER, otrzyma w prezencie booster Pokemon TCG Halloween, czyli dokładniej 1 sztukę produktu Pokemon TCG: Trick or Trade 2023 – booster pack (Halloween TCG pack) o wartości 1,70 zł. Produkt ten jest składową częścią innego produktu (Zestaw Pokemon TCG: Trick or Trade 2023 – booster bundle – 50 boosterów (Halloween TCG pack)), zatem promocyjny produkt Pokemon TCG: Trick or Trade 2023 – booster pack (Halloween TCG pack) traktowany jest jako próbka przekazywana klientowi, w celu zapoznania się z produktem.

8. Próbka, tj. produkt 1x Pokemon TCG: Trick or Trade 2023 – booster pack (Halloween TCG pack) dodawany jest do zamówienia automatycznie.

9. Niniejsza Promocja łączy się z innymi promocjami, przecenami i zniżkami oraz kuponami rabatowymi.

10. Towar zakupiony w akcji promocyjnej można zwrócić zgodnie z warunkami dotyczącymi zwrotów w sklepie www.boosterpoint.pl.

11. Skorzystanie przez klienta biorącego udział w Promocji z prawa zwrotu niewadliwego, zgodnego z umową towaru zakupionego w ramach Promocji zgodnie z zasadami zwrotów oznacza odstąpienie klienta od Promocji „BOOster do każdego zamówienia”, co oznacza, że zwrot możliwy jest jedynie pod warunkiem, że klient jednocześnie zwraca Produkt promocyjny, tj. 1x Pokemon TCG: Trick or Trade 2023 – booster pack (Halloween TCG pack).

12. Regulamin dostępny jest na stronie https://boosterpoint.pl/regulamin-promocji-booster-do-kazdego-zamowienia/