Urlopujemy się! Wszystkie zamówienia będą realizowane po 19.04.

Punkty BPoints w BoosterPoint.pl

Czym są punkty BPoints?

Punkty BPoints to specjalne punkty przyznawane za zakupy w BoosterPoint. Za każdą wydaną złotówkę (1 PLN) kupujący otrzymuje 2 punkty BPoints, które zostają automatycznie dodane do jego konta.

Punkty pełnią funkcję punktów doświadczenia, których wzrost powoduje przekroczenie kolejnych progów w programie lojalnościowym. Ich suma nie zmniejsza się ani nie anuluje, są ważne do odwołania zgodnie z regulaminem akcji.

Poziomy w programie lojalnościowym

Program lojalnościowy jest uruchamiany automatycznie po założeniu konta w sklepie na stronie boosterpoint.pl. Punkty BPoints naliczają się automatycznie po dokonaniu zakupu, a ich wartość liczona jest na podstawie finalnych cen zakupionych produktów. Każdy poziom to inna nagroda: specjalny kod rabatowy i/lub gwarantowany prezent do każdego zamówienia.

Obecnie poziomy pozwalają na odbiór nagród:

Poziom Energy

słodki upominek do każdego zamówienia

Poziom BASIC

2 kody do gry Pokemon TCG LIVE do każdego zamówienia

Poziom STAGE 1

3 karty Pokemon TCG do każdego zamówienia

Poziom STAGE 2

jednorazowy kod włączający darmową dostawę
bez kwoty minimalnej zamówienia

Poziom V

Wkrótce

Poziom Mega

Wkrótce

Poziom Giga

Wkrótce

Poziom Tera

Wkrótce

Jak odblokować nagrody?

Nagrody przyznawane na określonym poziomie są dodawane do zamówienia automatycznie. Jeśli odblokowanie nowego poziomu nastąpi po dokonaniu zamówienia, bonusy zostaną dodane przy następnym zamówieniu. Do zamówienia dodawane są nagrody ze wszystkich odblokowanych poziomów, jeśli w opisie nagrody poziomu nie wspomniano inaczej.

Czas ważności punktów

Program lojalnościowy w obecnej formie zaplanowany jest do końca 2024 roku. Do tego czasu punkty i poziomy na koncie użytkownika nie będą resetowane.