Dostępne filtry
Strona główna » Wszystkie produkty » Pokemon TCG » Scarlet & Violet » Twilight Masquerade - TWM

Twilight Masquerade - TWM

Filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Seria Pokemon TCG Scarlet & Violet – Twilight Masquerade

Fani Pokemon, z wielką radością informujemy, że BoosterPoint.pl, wasz zaufany sklep z oryginalnymi kartami i akcesoriami Pokemon, prezentuje sześć zupełnie nowych kart z kolekcji Pokemon TCG Twilight Masquerade.

Przedstawiamy karty kolekcjonerskie przedstawiające Ogerpona, nieuchwytną postać, która zawitała do świata Pokémon Trading Card Game (TCG) w najnowszym rozszerzeniu, Scarlet & Violet — Twilight Masquerade.

Od 24 maja 2024 r., fani z całego świata będą mogli dodać do swoich kolekcji karty z nowej serii, Scarlet & Violet — Twilight Masquerade. Te unikalne karty przedstawiają Pokemony pierwotnie odkryte w The Hidden Treasure of Area Zero Część 1: The Teal Mask DLC w grach wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet. Wśród nich znajdziecie Okidogi, Munkidori, Fezandipiti oraz inne fascynujące postacie.

Scarlet & Violet — Twilight Masquerade w polskim sklepie

Legendarny Pokémon Ogerpon debiutuje jako cztery różne Tera Pokémony ex typu Trawa, Ogień, Woda i Walka. Gracze będą mogli wykorzystać Maskę Ogra, nową kartę Przedmiotu, do zmiany Ogerpona ex na innego z gry. Odkryjcie sześć nowych kart przedstawiających Ogerpona, w tym Teal Mask Ogerpon ex i Ogre’s Mask, oczywiście w BoosterPoint.pl.

Pokémony ex to mocniejsze wersje Pokémonów, o lepszych statystykach i atakach, wyjątkowo rzadkie do znalezienia, trudne do złapania i jeszcze trudniejsze do pokonania. Jeśli uda się takiego Pokémona ex znokautować w grze karcianej, przeciwnik dobiera dwie karty nagród zamiast jednej, co przyspiesza jego drogę ku zwycięstwu.

  • Sześć rzadkich kart Trenera ACE SPEC i kart Specjalnej Energii
  • Siedem Pokémonów ex i siedem Pokémonów Tera ex
  • 21 kart ilustrowanych rzadkich Pokémonów
  • 11 specjalnych kart ilustrowanych rzadkich Pokémonów i kart Wsparcia
  • Sześć hiper rzadkich wytrawianych złotych kart

Odwiedź BoosterPoint.pl, aby dowiedzieć się więcej o Pokémon TCG i zaplanować swoją kolejną przygodę z kartami Pokemon. Niech pasja do kolekcjonowania będzie z wami!