Moc terastalizacji w dodatku Pokemon TCG Stellar Crown

Pokemon TCG Stellar Crown

W nowej grze karcianej Pokémon Trading Card Game: Scarlet & Violet – Stellar Crown debiutuje Pokémon ex Stellar Tera prezentowany na karcie zawierającej grafikę z motywem kryształu.

Kolejne rozszerzenie do bestsellerowej gry karcianej Pokémon Trading Card Game (TCG), Scarlet & Violet – Stellar Crown będzie dostępne u biorących udział w programie sprzedawców detalicznych na całym świecie od 13 września 2024 r.

Scarlet & Violet—Stellar Crown gracze będą mogli wykorzystać zjawisko terastalizacji, które po raz pierwszy pojawiło się w grach wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, wraz z wprowadzeniem Pokémona ex Stellar Tera do Pokémon TCG. Każdy Pokémon ex typu Stellar Tera będzie mieć specjalny atak gwiezdny o nazwie inspirowanej różnymi kamieniami szlachetnymi, którego użycie będzie się wiązać z wykorzystaniem różnych typów Energii.

Ponadto, w nadchodzącym rozszerzeniu dostępne będą również wyjątkowe ilustracje prezentujące wspaniałe krystaliczne efekty Pokémona ex typu Stellar Tera. Gracze mogą również spodziewać się spotkania z Archaludonem, Hydrapple i Legendarnym Pokémonem Terapagosem, pierwotnie odkrytym w The Hidden Treasure of Area Zero DLC dla Pokémona Scarlet Pokémona Violet, które oficjalnie zadebiutują w Pokémon TCG.

Warte uwagi karty z rozszerzenia Pokemon Stellar Crown to:

  • Trzy rzadkie karty Trenera ACE SPEC
  • 10 Pokémonów ex i cztery Pokémony ex typu Stellar Tera
  • 13 kart ilustrowanych rzadkich Pokémonów
  • Sześć specjalnych kart ilustrowanych rzadkich Pokémonów i kart Wsparcia
  • Trzy hiper rzadkie wytrawiane złote karty

Scarlet & Violet – Stellar Crown będzie dostępne w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i kolekcjach specjalnych na całym świecie.

Gracze Pokémon TCG będą mieć również możliwość zagrania w Scarlet & Violet—Stellar Crown przed premierą, uczestnicząc w jednym z wielu przedpremierowych turniejów odbywających się w ramach gry!

Podziel się